Hypotéka od RaiffeisenbankMezi ty větší bankovní instituce, které u nás nabízejí hypoteční produkty, patří také Raiffeisenbank. Ta svým klientům nabízí skutečně pestrou nabídku různých typů hypoték. Vybrat si tak můžeme mezi Hypotékou Klasik, Klasik Plus, Offset – hypotékou se zápočtem úspor, Americkou hypotékou Univerzál, unikátní Variabilní hypotékou, Hypotékou Profit a Equi hypotékou bez dokládání příjmu. Každá z těchto hypoték má trochu jiné vlastnosti a parametry, dohromady však tvoří komplexní nabídku, ze které si vybere téměř každý žadatel o hypoteční úvěr. Variabilní hypotéka, která je na našem trhu jedinečná, navíc získala několik prestižních ocenění v soutěži Zlatá koruna. Hypoteční úvěry od Raiffeisenbank mají celou řadu předností – můžeme si u nich sami zvolit délku fixace úrokové sazby, financovat lze i koupi nemovitosti v zahraničí, do podpisu smlouvy naplatíme žádné poplatky a úvěr lze navíc předčasně splatit bez dalších sankcí. Podrobné informace o všech hypotékách od Raiffeisenbank, hypoteční kalkulačku, možnost požádat si o hypotéku on-line nebo  seznam všech poboček banky pak nalezneme na stránce http://www.rb.cz/.

České banky nabízí většinou podobné služby a finanční produkty. Servis24 přihlášení na účet vám umožní přístup k běžným účtům od České spořitelny.

Hypotéka od mBank

Nabídku hypoték ale najdeme i u menších bankovních ústavů. Patří mezi ně např. mBank, která svůj hypoteční úvěr poskytuje pod obchodní značkou mHYPOTÉKA light. Hypotéku od mBank lze použít na různé účely – koupi nemovitosti, refinancování, výstavbu, modernizaci, rekonstrukci atd. Výhodou je vyřízení a poskytnutí úvěru zcela zdarma, možnost mimořádných splátek zdarma a bezplatné jsou i veškerá čerpání hypotéky. Co se týká minimální výše úvěru, tak je stanovena na 200 000 Kč a maximální je ve výši 80 procent hodnoty zastavované nemovitosti. Dobu splatnosti si pak klient může vybrat v rozmezí jednoho roku až 40 měsíců. Kompletní informace o této hypotéce, přesné podmínky, hypoteční kalkulačku a další podrobnosti pak zájemci najdou na internetových stránkách  http://www.mbank.cz/.

Servis24 Internetbanking slouží k obsluze sporožirových a vybraných běžných účtů přes internet. Servis24 přihlášení je opravdu velice snadné a intuitivní. Česká spořitelna v současné době připravuje spuštění nové verze internetového bankovnictví Servis24 Internetbanking.

Hypotéka od Fio banky

Poslední bankou, na kterou se v tomto článku o hypotékách blíže podíváme, je Fio banka. Fio je jednou z těch menších a mladších bank, ale v posledních letech si získává čím dál větší oblibu. Na rozdíl od konkurenčních bank totiž nabízí veškeré základní operace, jako je vedení účtu, výběry z bankomatů atd. zcela zdarma. Nabídka produktů Fio pochopitelně není tak rozsáhlá jako u těch největších bank, ale i tak v ní nechybí možnost vzít si hypotéku. Jaké jsou její parametry? Co se týká výše úvěru, tak minimum je 300 000 Kč, maximum pak 10 000 000 Kč. Doba splatnosti hypotéky je od 5 až do 30 let a půjčka se poskytuje až do 85 procent hodnoty nemovitosti. Fixace pevné úrokové sazby je možná na dobu 1 až 5 let a kromě žadatele o úvěr se mohou k žádosti připojit ještě tři další spoludlužníci. Více informací o Fio hypotéce si můžeme zjistit na stránkách Fio banky, které mají adresu http://www.fio.cz/.

Naše půjčky Provident jsou nebankovní transparentní spotřebitelské úvěry s přehlednou smlouvou bez skrytých a sankčních poplatků. Česká spořitelna poskytuje služby drobným klientům, malým a středním firmám, obcím i velkým korporacím.

Hypotéka od nebankovních společností

Kromě bankovních institucí, které nabízejí širokou škálu různých druhů hypoték, si ale hypoteční úvěr můžeme sjednat také u některých nebankovních společností. Představíme si teď podrobněji některé z nich a podíváme se na to, jaké typy hypoték nabízejí.

Vanderberg Group – jeden z předních poskytovatelů nebankovních hypoték na našem území, který nabízí hned sedm druhů hypoték. V jeho portfoliu najdeme nebankovní hypotéku na nemovitost, na družstevní byt, na konsolidaci, na exekuci, s odloženou splatností, nebankovní hypotéku KOMBI a také americkou nebankovní hypotéku. Kromě hypoték poskytuje Vanderberg Group i další služby, jako např. leasing nemovitostí, oddlužení, realitní služby atd. Více informací je k dispozici na jeho stránkách na adrese http://www.vanderberg.cz/.

MANZES s.r.o. - další společnost, poskytující nebankovní hypotéky. Na internetu najdeme jejich nabídku na více stránkách, např. na http://www.prima-hypoteky.cz/ nebo http://www.finpo.eu/. Kromě hypoték poskytují i nebankovní půjčky, konsolidace úvěrů, vyplacení exekucí atd.

Euro Money CZECH a.s. – nabízí nebankovní americkou hypotéku pro občany ČR od 18 do 75 let a to bez nutnosti potvrzení příjmu a dokonce i klientům se záznamem v registru dlužníků a s exekucí. Bližší podrobnosti si můžeme přečíst na webu http://www.bajecna-hypoteka.cz/.

Hypoteční kalkulačky

Hypotečních kalkulaček pro výpočet měsíčních splátek a výše hypotéky najdeme na internetu velké množství a na svých stránkách je má prakticky každá banka, která hypotéky poskytuje. Kromě nich ale můžeme využít i speciální hypoteční kalkulačky na samostatných stránkách, které nám zároveň vyhledají tu nejvýhodnější hypotéku. Patří mezi ně např. http://www.hypotecnikalkulacka.cz/ nebo www.sfinance.cz/Kalkulacka_hypotek.

Hypotéky a jejich srovnání

Pokud se nemůžeme rozhodnout, která hypotéka je pro nás ta pravá a poskytne nám nejvýhodnější podmínky, určitě se nám vyplatí využít některou z internetových stránek, které se zaměřují na přehledné srovnání jednotlivých hypoték na našem trhu. Můžeme si tak snadno porovnat nabídky hypotečních úvěrů od různých bankovních či nebankovních institucí a usnadnit si tak svoje rozhodnutí. Využít tyto aplikace se tak určitě vyplatí. Na jakých stránkách tato srovnání hypoték nalezneme? K těm nejlepším srovnávačům hypoték bezesporu patří stránky http://www.honzovahypoteka.cz/. Další vhodnou alternativou je známý server Měšec.cz, který má srovnání hypoték pod odkazem http://www.mesec.cz/produkty/hypoteky/. Srovnání klasických bankovních hypotečních úvěrů pak najdeme také na stránce http://www.finance.cz/bydleni/hypoteky/srovnani-klasickych-hypotek/.


Reklama:


Inzerujte zde!

Máte zájem o reklamu? Kupte si textový odkaz na této pozici!

Inzerujte zde!

Máte zájem o reklamu? Kupte si textový odkaz na této pozici!