Hypotéka od Komerční bankyKomerční banka patří mezi největší a nejoblíbenější české bankovní instituce a tak samozřejmě ani v její nabídce nemohou chybět hypoteční úvěry. Těch má Komerční banka skutečně pestrou nabídku – v jejím portfoliu najdeme klasický hypoteční úvěr, flexibilní hypotéku, hypotéku 2 v 1, hypotéku Dopředu Dozadu, překlenovací hypoteční úvěr, předhypoteční úvěr nebo úvěr na nemovitost. Základní hypoteční úvěr nabízí Komerční banka v minimální výši 200 000 Kč a jeho maximální výše může činit až 85 nebo 100 procent z ceny zastavených nemovitostí – v závislosti na tom, jestli jde o hypoteční úvěr Klasik nebo Plus. Úvěr se splácí v pravidelných měsíčních splátkách a to od pěti do max. třiceti let. Půjčku je možné čerpat jednorázově i postupně, ale nejpozději do devíti měsíců od podpisu smlouvy. Více informací o jednotlivých hypotečních produktech Komerční banky, přesné podmínky získání těchto úvěrů, hypoteční kalkulačku a další info nalezneme na webových stránkách banky na adrese www.kb.cz.

Servis24 přihlášení na účet zvládne kdokoliv.

Hypotéka od České spořitelny

Největší českou bankou, jejíž služby využívá nejvíce klientů, je Česká spořitelna. I u ní si mohou zájemci sjednat některý z hypotečních úvěrů. Na výběr mají buď běžnou Hypotéku České spořitelny nebo Americkou hypotéku. Jaké podmínky u svých hypotečních produktů Česká spořitelna nabízí? Pokud jde o základní hypotéku, tak mezi její plusy patří nulové poplatky za její vyřízení a v případě bytů i možnost on-line ocenění zdarma. Peníze lze u hypotéky od České spořitelny získat až do sta procent hodnoty nemovitosti a důležité jsou také výhodné úroky – klienti si mohou vybrat mezi pevnou nebo proměnnou úrokovou sazbou. Splatnost hypotéky je až třicet let a výši splátek je možné měnit, případně si splátku odložit nebo splácení na určitou dobu přerušit. U americké hypotéky je pak minimální výše půjčky stanovena na 150 000 Kč a maximální závisí na  hodnotě nemovitosti a schopnosti žadatele úvěr splácet. Půjčka se poskytuje max. do 70 procent hodnoty nemovitosti a maximální doba její splatnosti je 15 let. Bližší informace o hypotékách České spořitelny, hypoteční kalkulačky, seznam poboček, kde je možné si hypotéku sjednat a další podrobnosti jsou k dispozici na stránkách banky, které jsou na internetu pod odkazem https://www.csas.cz.

Servis24 internetbanking přihlášení k účtu je velice jednoduché a snadné. Servis24 přihlášení provedete během minuty. Přihlášení Servis24 je velice primitivní.

Hypotéka od ČSOB

Další významnou bankovní institucí, která u nás nabízí hypoteční produkty, je Československá obchodní banka. V její nabídce nalezneme hned šest produktů – Hypotéku s bonusem, Bezstarostnou hypotéku, Hypotéku s garantovanou výší splátky, Hypotéku bez dokládání příjmů, Předhypoteční úvěr a Americkou hypotéku. Kromě nich poskytuje ČSOB i několik doplňkových produktů, jako např. pojištění nebo developerské projekty. Hypotéky od ČSOB mají řadu předností – garantované a nízké úrokové sazby, rychlé a snadné vyřízení úvěru, možnost mimořádných splátek a spoustu dalších výhod. Pokud jde o splatnost hypotečního úvěru, tak ta se pohybuje od pěti až do čtyřiceti let. Více bližších informací o hypotékách ČSOB si můžeme přečíst na stránkách www.csob.cz, kde si můžeme výši hypotéky i snadno spočítat v aplikaci výpočet na míru.

SMS půjčka Ferratum vyřeší vaše nenadále problémy.

Hypotéka od GE Money Bank

Další velkou bankou nabízející hypotéky, na kterou se podíváme, je GE Money Bank. Ta má ve svém portfoliu produktů hned několik typů hypotečních úvěrů – základní Hypotéku, Úspornou hypotéku, Americkou hypotéku, refinancování hypoték a doplňkový úvěr k hypotéce. Hypotéky od GE Money mají výhodné úrokové sazby, nulové poplatky za zpracování úvěru a vedení úvěrového účtu, bezplatný odhad nemovitosti a mnoho dalších výhod. Co se týká výše samotného úvěru, tak u běžné hypotéky je to 300 000 Kč, u Úsporné hypotéky je její minimální výše 1 500 000 Kč. Splatnost půjčky je v obou dvou případech maximálně 30 let. Klienti banky mají také možnost si k hypotéce sjednat i výhodná pojištění – konkrétně se jedná o pojištění nemovitosti a pojištění schopnosti hypotéku splácet. Veškeré podrobné informace o všech hypotékách od GE Money najdeme na webových stránkách https://www.gemoney.cz, kde si můžeme navíc podat i online žádost o hypotéku.


Reklama:


Inzerujte zde!

Máte zájem o reklamu? Kupte si textový odkaz na této pozici!

Inzerujte zde!

Máte zájem o reklamu? Kupte si textový odkaz na této pozici!