Americká půjčka na konsolidaci

Máte záznam v registru, případně exekuci a je pro vás problém získat větší půjčku v bance, případně hypotéku? Americká hypotéka vyžaduje jen zástavu nemovitosti. Nedokládáte příjmy, není potřeba mít čisté záznamy v registrech. Nevadí ani exekuce. Půjčka je vhodná na konsolidaci, nákup nemovitosti či její rekonstrukci.

Půjčky typu americká půjčka mají jednoduché podmínky, ale je vhodné si řádně přečíst smlouvu. Tato půjčka má nízké úrokové sazby, často výhodnější než banka, minimální administrativu. K získání půjčky potřebujete jen doložit doklady k nemovitosti, odhad ceny a doklady totožnosti.

Která půjčka je nejvhodnější vám ukáže porovnání půjček

Víte, která půjčka se zástavou má nejvýhodnější podmínky? Pomůže vám ji vybrat porovnání půjček, které je nezávazné a zdarma. Půjčit si můžete potřebnou hotovost od 100 000 Kč, maximálně do výše 50% z hodnoty nemovitosti. Nemovitost musí však být na území Čr a ve stavu odpovídajícímu možné zástavě. Chcete-li zastavit rozpadající se ruinu po pradědečkovi, nejspíš neuspějete.

Americká hypotéka lze využít na konsolidaci, kterou si sloučíte veškeré malé půjčky do jedné splátky, čímž ušetříte na úrocích i poplatcích. Vyřízení půjčky je poměrně rychlé, žádost si lze podat rovněž on-line z pohodlí domova. Porovnání půjček vám ukáže, u koho si půjčku vezmete nejvýhodněji, kde ji naopak přeplatíte až příliš. Výsledek posouzení se dozvíte takřka okamžitě.

Kdy se americká půjčka vyplatí

Při výběru nebankovní půjčky zvažte, zda se vám vyplatí americká půjčka nebo jiný produkt. Je bez dokládání účelu, s nízkými splátkami i úročením, ale ne vždy máme k dispozici nemovitost, kterou bychom se za půjčku mohli zaručit. Americká půjčka umožní půjčit si peníze i se zástavou nemovitosti, která je ve vlastnictví třetí osoby. Můžete jít o nemovitost dětí, rodičů či přátel, kteří s touto zástavou souhlasí.


Reklama:


Inzerujte zde!

Máte zájem o reklamu? Kupte si textový odkaz na této pozici!

Inzerujte zde!

Máte zájem o reklamu? Kupte si textový odkaz na této pozici!